top of page

YHTEYSTIEDOT

Haluatko lisätietoa toiminnastamme

tai kiinnostaako yhteistyö kanssamme?

Ota yhteyttä! oulu@urbanculture.fi

Heikki Myllylahti

toiminnanjohtaja,

projektipäällikkö, Untamed Office

p. 041 317 4069

heikki@urbanculture.fi

Rosa Björklund

kulttuurikoordinaattori

rosa@urbanculture.fi

Elina Hänninen

viestintäsuunnittelija

elina@urbanculture.fi

Otto Koistinen

tuottaja, Frozen People

otto@urbanculture.fi

Inka Koutaniemi

tuottaja, Frozen People

inka@urbanculture.fi

Toimisto &

Kulttuurilaboratorio

Pikisaarentie 15, sisäänkäynti B1

90100 Oulu

p. 044 243 7260

Y-tunnus

2951266-7

Laskutustiedot (klikkaa tästä PDF-tiedostolle)

Postiosoite

Oulu Urban Culture ry

Polttimokatu 6 B

90100 Oulu

Olemme myös

Facebookissa ja

Instagramissa!

bottom of page