top of page

YHTEYSTIEDOT

Haluatko lisätietoa toiminnastamme tai kiinnostaako yhteistyö kanssamme? Ota yhteyttä! oulu@urbanculture.fi

Heikki Myllylahti

Toiminnanjohtaja,

projektipäällikkö, Untamed Office

festivaalivastaava, Frozen People

p. 041 317 4069

heikki@urbanculture.fi

Jenni Isomäki

Viestintätyöntekijä, Untamed Office

jenni@urbanculture.fi

Elina Hänninen

Viestintäsuunnittelija (perhevapaalla)

elina@urbanculture.fi

Joonatan Hamari

Projektipäällikkö, Sopukka

joonatan@urbanculture.fi

p. 044 071 7711

Rosa Björklund

Tuottaja, Frozen People

rosa@urbanculture.fi

Otto Koistinen

Tuottaja, Frozen People

otto@urbanculture.fi

Inka Koutaniemi

Tuottaja, Frozen People

inka@urbanculture.fi

Toimisto &

Kulttuurilaboratorio

Pikisaarentie 15, sisäänkäynti B1

90100 Oulu

Y-tunnus

2951266-7

Laskutustiedot (klikkaa tästä PDF-tiedostolle)

Postiosoite

Oulu Urban Culture ry

Polttimokatu 6 B

90100 Oulu

Olemme myös

Facebookissa ja

Instagramissa!

bottom of page